Novinky ze života benefičních Obchodů Nadace Veronica

HLEDÁME KOLEGU NEBO KOLEGYNI PRO PR

Hledáme kolegu/kolegyni, který/á by chtěl/a v rámci programu Rokjinak.cz pracovat v neziskovém sektoru a poskytovat marketingovou a PR podporu  našemu sociálnímu podnikání a ekologickým programům, které se odehrávají převážně v Brně a v Hostětíně. Životopis a motivační dopis zašlete prosím do...

UMĚLECKÁ DÍLA V OBCHODĚ NA PALACKÉHO TŘÍDĚ

Přijďte si vybrat z nabídky uměleckých děl nadačních aukcí minulých let také do Nadačního obchodu na Palackého třídě 25. Uděláte radost sobě nebo svým blízkým a podpoříte tak kulturně zaměřené projekty v městě Brně a okolí. Děkujeme.

PŘEBÝVÁ VÁM PROSKLENÁ VITRÍNA?

Obchod Nadace Veronica na Pekařské ji upotřebí na prezentaci šperků a drobných uměleckých děl, děkujeme za "pošli to dál".

PRODEJ UMĚLECKÝCH DĚL NA PEKAŘSKÉ ZAHÁJEN

Nově nabízíme v Obchodech Nadace Veronica nevydražená díla z aukcí minulých let. Grafiky (Anlaufová, Boška, Dočekal, Dostál, Foretník, Jaroš, Nestrojil, Ruzselák, Sůra, Šmalec, Ženatá a další) jsou již nyní k dispozici na Pekařské, postupně budou i do obchodů na Svážné a Palackého doplňovány...

MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ

oslavíme i v nadačním obchodě na Palackého, na Pekařské a na Svážné - pro všechny děti máme připraveny malé dárky......přijďte :)

POZOR POZOR POZOR

Z důvodu brzkého stěhování Nadačního obchodu z Jana Babáka na Palackého 25 bude ve dnech od 16.2.2015 na Jana Babáka otevřeno od 11 - 17 hod. Přijďte, čeká vás nákup s velkou slevou :)

PŘIJĎTE SI VYBRAT KNIHU NA DOVOLENOU

V nadačních obchodech na vás čeká široká škála knih nejrůznějších žánrů za velmi příznivé ceny. Vyberou si děti i dospělí, přijďte se k nám podívat.

AKCE BRÝLE PRO NEPÁL JIŽ UKONČENA

Do nadačních obchodů přinesla v minulých měsících spousta brňanů nevyužité dioptrické brýle, které jsme předali pro odvoz potřebným lidem do Nepálu. Děkujeme ze srdce. V současnosti není transport brýlí organizován, proto nevyužitou optiku v Obchodech Nadace Veronica přijímáme, bude však sloužit k...

VELKÁ POPTÁVKA PO LETNÍCH ŠATECH

V nadačních obchodech je v současnosti velký zájem o nákup dámských letních šatů - pokud právě Vám doma jedny nepoškozené visí, můžete je přinést do Obchodu Nadace Veronica pro novou potencionální majitelku. Děkujeme

MÁTE DOMA NEPOUŽÍVANÉ STOLNÍ HRY?

V nadačních obchodech od vás rádi přijmeme kompletní stolní i deskové hry pro děti i dospělé. Blíží se doba prázdnin a kdo si hraje.... Děkujeme.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>