Novinky ze života benefičních Obchodů Nadace Veronica

Provětrejte si skříně a police!!

Nemusíte k nám stěhovat všechno! Momentálně přivítáme pěkné (převážně zimní) oblečení, které nepotřebujete. Stejně tak přivítáme pěkné věci, které rádi pošlete dál a které někomu jinému můžou posloužit jako vánoční dárek, ale vám uvolní místo na něco jiného pěkného (co můžete konec konců taky...

Výprodejový knižní minibazar

Milovníci knih pozor! 29. srpna od 13-18 hod.jsme pro vás vobchodě na Jana Babáka připravili velký výprodejový knižní minibazar za velmi příjemné ceny. Tímto zahajujeme novou sezonu a těšíme se na vás! :-) 

Umění v nadačních obchodech

Nově můžete v nadačních obchodech zakoupit originály - grafiky, obrazy a šperky českých umělců. Přijďte se přesvědčit, že umění nemusí být vždy finančně nákladná zálěžitost!  

Velké slevy dětského oblečení

V obchodě na Jana Babáka můžete celý přístí týden nakoupit dětské oblečení za 40 Kč/kus. Dobrá příležitost dokoupit dětem věci na prázdniny a tábory. 

Knihy na dovolenou si vyberte u nás

Do konce července můžete nakoupit knihy na Pekařské s 50% slevou. Velký výběr knih na dovolenou, za krásné ceny!  V obchodě na Jana Babáka budou knižní bazárky zahájeny opět 29. srpna. Další budou následovat v pravidených 14 denních intervalech 12. a 26. září, 10. a 24. října, 7 a 21....

Slevové týdny v obchodě na Jana Babáka

Nově můžete od června v obchodě na Jana Bábáka nakoupit každý týden některý ze sortimentu oblečení s velkou slevou. Aktuálně můžete sledovat na facebooku. 

Kreativcům nabízíme

Baví Vás šít, přešívat, něco vytvářet?? Nemáte z čeho?? Nabízíme možnost velmi levného nákupu oděvů, bytového textilu a jiného textilního materiálu ze skladových zásob pro jednotlivce i organizace. Informace tel. 732 191 488 paní Irena Krakovská.

Prázdninový provoz

Upozorňujeme, že o prázdninách budou mít naše obchody v sobotu zavřeno. Dárce prosíme, aby dary během prázdninových měsíců omezili. Děkujeme za pochopení.  

Zveme vás 18. června

I letos pořádáme pro všechny naše dobrovolníky a příznivce jako výraz poděkování za vše co pro nás dělají. Setkání se uskuteční 18.června 2013 od 19hod. v kavárně Trojka s pestrým programem.  Předcházet této akci bude rukodělný workshop (tamtéž, od 16hod.) na téma šperky...

Oslavte s námi 18 dubna 1. výročí otevření

Oslavte s námi 1. výročí otevření nadačního obchodu na Jana Babáka 11.  Mezi 16 - 18:00 hodinou se uskuteční módní přehlídka studentky VOŠ Nely Horinkové z nadačních modelů.  Celý den sleva 30% na veškeré zboží! 
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>