Novinky ze života benefičních Obchodů Nadace Veronica

VÁNOČNÍ OTVÍRACÍ DOBA

Od 6. do 21. prosince budou mít obchůdky otevřeno také v sobotu odpoledne a v neděli. Obchůdek Pekařská 38 a Jana Babáka 11 (sobota 9:00 - 16:00, neděle 10:00 - 16:00). Obchůdek Svážná 16 (sobota 9:00 - 12:00, neděle ZAVŘENO).  

HLEDÁME KOLEGU NEBO KOLEGYNI PRO PR

Hledáme kolegu/kolegyni, který/á by chtěl/a v rámci programu Rokjinak.cz pracovat v neziskovém sektoru a poskytovat marketingovou a PR podporu  našemu sociálnímu podnikání a ekologickým programům, které se odehrávají převážně v Brně a v Hostětíně. Životopis a motivační dopis zašlete prosím do...

Barevná typologie

Pomůžeme vám proniknout do tajů barevné typologie, společně určíme jaký jste typ, a najdeme barvy, které jsou nejvhodnější a nejvíc vám budou slušet, které vás rozzáří a ve kterých naopak zaniknete. V obchůdku na Jana Babáka 11. 

Literární kavárna pod širým nebem

Literární kavárnu můžete opět navštívit 14. a 28. srpna. Přijďte si přečíst něco zajímavého a ochutnat lahodnou kávu.

RETRO výprodej

Pro velký úspěch 5. srpna zopakujeme RETRO výprodej. Ve stejný čas na stejném místě se na vás moc těšíme!

Seminář o látkových plenách

V pondělí 28. července 2014 ve 14:00 se v našem obchůdku na Jana Babáka 11 uskuteční zajímavý seminář o látkových plenách.  

WORKSHOP

Již podruhé se v našem obchůdku na Jana Babáka uskuteční workshop na výrobu náhrdelníků z bavlněných triček. 30. července v 14:30 jste srdečně zváni. Více info na našem facebooku.

SOUTĚŽ Den dětí

Nadace Veronica u příležitosti Mezinárodního dne dětí pořádá výtvarnou soutěž. Namaluj obrázek s tématem přírody a dones ho do 1. června 2014 do nadačního obchůdku na Jana Babáka 11. Pravidla soutěže: - téma obrázku musí být spjaté s přírodou - obrázek nesmí být větší než formát A4 -...

I kráva má svou knihu

Knižní bazar se bude konat v sobotu 17. května od půl jedné do pěti hodin odpoledne v areálu augustiniánského opatství/ Mendelova muzea na Starém Brně. Jste srdečně zváni!

Už známe výherce soutěže!

Slavnostní slosování naší soutěže u příležitosti dnů Země proběhlo v úterý 29. dubna 2014 v prostorách obchůdku na Jana Babáka 11...   1. cenu, noc v hotelu Dalešického pivovaru spolu s večeří pro dvě osoby, vyhrála Gabriela Adámková.   2. cenu, dvě noci pro dvě osoby...
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>