Novinky ze života benefičních Obchodů Nadace Veronica

LÉTO JE TU A S NÍM I PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

v Obchodech Nadace Veronica. V měsíci červenci a srpnu budou obchody na Pekařské ulici, Svážné i Palackého třídě otevřeny od pondělí do pátku, v obou víkendových dnech budeme dodržovat pracovní klid. Krásné léto nám všem

VYHLÁŠENÍ VÍTĚZŮ SOUTĚŽE

V pondělí 8. června v 16:00 proběhne v obchodě na Palackého 25 vyhlášení vítězů a předání cen účastníkům soutěže s tématem "I děti mohou pomoci". Jste srdečně zváni, těšit se můžete i na malé občerstvení :)

MEZINÁRODNÍ DEN DĚTÍ

oslavíme i v nadačním obchodě na Palackého, na Pekařské a na Svážné - pro všechny děti máme připraveny malé dárky......přijďte :)

UMĚLECKÁ DÍLA V OBCHODĚ NA PALACKÉHO TŘÍDĚ

Přijďte si vybrat z nabídky uměleckých děl nadačních aukcí minulých let také do Nadačního obchodu na Palackého třídě 25. Uděláte radost sobě nebo svým blízkým a podpoříte tak kulturně zaměřené projekty v městě Brně a okolí. Děkujeme.

I DĚTI MOHOU POMOCI - SOUTĚŽ O CENY

Stačí vyrobit hezké věci z recyklovaných materiálů a donést je do obchůdku na Palackého 25. Následně proběhne hlasování o nejhezčí výrobky, vyhlášení vítězů a předání cen se uskuteční 8.6.2015. 1.kategorie do 5 let,  2. kategorie do 10 let,  3. kategorie do 15 let. Výrobky odevzdávejte od...

PRODEJ UMĚLECKÝCH ŠPERKŮ NA PEKAŘSKÉ

Blíží se Den matek - přijďte si vybrat dárek pro své nejbližší z nabídky nevydražených šperků nadačních aukcí 

PŘEBÝVÁ VÁM PROSKLENÁ VITRÍNA?

Obchod Nadace Veronica na Pekařské ji upotřebí na prezentaci šperků a drobných uměleckých děl, děkujeme za "pošli to dál".

PRODEJ UMĚLECKÝCH DĚL NA PEKAŘSKÉ ZAHÁJEN

Nově nabízíme v Obchodech Nadace Veronica nevydražená díla z aukcí minulých let. Grafiky (Anlaufová, Boška, Dočekal, Dostál, Foretník, Jaroš, Nestrojil, Ruzselák, Sůra, Šmalec, Ženatá a další) jsou již nyní k dispozici na Pekařské, postupně budou i do obchodů na Svážné a Palackého doplňovány...

VELKÉ JARNÍ LÍČENÍ S MARY KAY NA PALACKÉHO

Ve středu 8.4.2015 od 16 do 18 hodin proběhne v Obchodě Nadace Veronica Palackého třída 25 jarní líčení kosmetikou Mary Kay. Zveme všechny zájemkyně - pro děti je připraven dětský koutek, maminky, babičky, slečny, ženy vítáme s dobrou náladou :)

KOOPERATIVA POJIŠŤOVNA, a.s.,

Vienna Insurance Group Nádražní 14, Staré Brno uspořádala ve dnech 2. - 6. 3. 2015 firemní sběr šatstva pro Nadaci Veronica. Děkujeme za spoustu krásných věcí, které si jistě najdou nového majitele a výtěžek prospěje dobré věci - podpoří projekty na zlepšení životního prostředí.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>